• rzepak.jpg
  • czerna1.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
Start
środa, 05 sierpnia 2020
CYKL WARSZTATÓW ŚWIĄTECZNYCH W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W NIELUBI Drukuj
poniedziałek, 23 grudnia 2019
Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Nielubi organizuje warsztaty świąteczne dla dzieci z Gminy Żukowice. Tegoroczne warsztaty odbywały się w Nielubi, Brzegu Głogowskim, Dobrzejowicach oraz Kromolinie.

Biblioteka w Nielubi zaoferowała dzieciom ze Szkoły Podstawowej im. KEN w Nielubi warsztaty dla klasy drugiej, na których tworzyli zimowe bałwanki. Kolejne zajęcia dedykowane były starszym uczniom klasy czwartej oraz uczennicom klasy ósmej. Tym razem uczestnicy dekorowali bombki techniką  decoupage. Ozdobione bombki zawisły na drewnianych choinkach tworząc dekorację świąteczną. Wykonane ozdoby zostały przekazane na świąteczny kiermasz charytatywny.

Filia GBP w Brzegu Głogowskim zorganizowała dekorowanie pierniczków dla dzieci z SP im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim.Uczniowie dekorowali pierniczki lukrem królewskim, które zapakowane w formie prezentu mogli zabrać ze sobą. Dzieci z Dobrzejowic bawiły się podczas tworzenia choinek na stoły świąteczne.

Filia GBP w Kromolinie przygotowała nietypowe zajęcia. Otóż wszyscy chętni mogli wykonać stroik z własnoręcznie zrobioną świecą. Tradycyjnie dzieci nie opuściły biblioteki póki cała nie została udekorowana w świąteczne ozdoby.
 
    Dziękujemy za wspaniałą współprace i mile spędzony czas.

Galeria zdjęć


 
Top! Do góry